CCleaner для Android очистить Андроїд пристрій

Популярний додаток для Андроїд CCleaner зробить роботу телефону або планшета з операційною системою Android стрімкою і стабільною. CCleaner скачати безкоштовно на Android рекомендується тим користувачам Андроїд пристроїв, яким потрібна оптимізація роботи, чистка пам'яті від непотрібних і небажаних файлів, сміття, логів, кешей, cookies, слідів роботи додатків і перебування в Інтернеті.

AVG Anti-Virus Free для смартфонів і планшетів

AVG AntiVirus Free - робочий безкоштовний антівіруснік для мобільних пристроїв на базі ОС Андроїд. Програма дає можливість видаляти конфіденційну інформацію і здійснювати управління додатками в режимі віддаленого доступу через повідомлення або web-інтерфейс управляти комунікатором, якщо він загублений або вкрадений. За допомогою Google Maps через AVG Anti-Virus Free можна виявити його знаходження.

Dr.Web Light - захист андроїдних пристроїв

Всім, хто має намір завантажити безкоштовну версію антивіруса безкоштовно, обов'язково сподобається антивірусна програма Dr.Web Light Android. Це безкоштовна версія популярного антивірусу, що призначена для комунікаторів на базі ОС Android.

Андроїдний антівіруснік Avast! Free Mobile Security

Безкоштовний антивірус Avast є оптимальним для захисту смартфона, що працює під управлінням операційної системи Андроїд. Причиною популярності стало те, що він не дуже вимогливий, як, наприклад, його конкуренти, автоматично оновлюється і, як вже згадувалося раніше, безкоштовний, що, безумовно, є великим плюсом.

Антивірус Kaspersky Internet Security

Маючи досвід використання Kaspersky Virus Removal Tool (це безкоштовний антивірус без реєстрації для Windows) на персональному комп'ютері, є сенс скористатися мобільною версією цієї безкоштовної програми і завантажити безкоштовний антивірус Касперського для Андроїд. Kaspersky Internet Security для Android буде відмінним захисником для телефону/комунікатора c операційною системою Андроїд. Він допоможе мобільному пристрою боротися з різними шкідливими програмами.