BSplayer - також годиться для відео з YouTube

BSPlayer Free Android - це відео плеєр, призначений для пристроїв під управлінням ОС Андроїд. У цьому все стандартно і навіть банально. Та хіба мало плеєрів? Що ж стосується профілю користувача, то тут все не так просто. Потенційний користувач, який готовий безкоштовно скачати Android BSPlayer Free, технічно підкований, інтелектуально розвинений, стежить за новинками культурного життя, розбирається в мистецтві, регулярно слухає музику і любить інтелектуальне кіно.

Якщо хтось помітив в цьому описі себе, то йому точно потрібно Android Free версію BSPlayer скачати безкоштовно в свій пошарпаний смарт з великим екраном. До речі, такі люди, як правило, мають свій блог, дивляться і завантажують відео в YouTube і знають/вчать кілька іноземних мов.

Для тих хто не знає, як дивитися відео з YouTube

Даний плеєр скачати безкоштовно доцільно саме для перегляду відео роликів з YouTube. Не багато користувачі вміють зберегти вподобані відео матеріали з інтернет-сервісу YouTube. Насправді варіантів маса, але саме можливості даної безкоштовної програми для Андроїд дозволяють зробити це буквально кожному користувачеві.

Інші можливості програми для Android

Плеєр підтримує наступні A/V формати файлів: avi, mkv, mp4, divx, flv, mp3, 3gp, wmv та інші, а також ssa/ass, sub і srt (титри). Можливий пошук певних файлів титрів до відео в Інтернеті. Для використання цього функціоналу необхідно БС плеєр для Андроїд скачати безкоштовно і встановити на смартфон, планшет або інший мобільний пристрій.

BSPlayer включає в свій арсенал функції відтворення будь-яких відео з Інтернету, програвання аудіо та відео файлів, що зберігаються в постійній пам'яті будь-якого доступного мобільного пристрою, на жорсткому диску персонального комп'ютера і в мережевому сховищі. Вже немає необхідності записувати контент на SD-карту. У плеєрі реалізовано повторне відтворення файлів, а також плей-листи. Щоб зробити своє дозвілля приємним, потрібно всього лише безкоштовно скачати плеєр для Андроїд, про який йдеться в цій статті.

Перейти до завантаження безкоштовного БСПлеера Скріншот фрагмента сторінки БСПлеера на Гугл Плей (Google Play)

BSPlayer скачати безкоштовно для комп'ютера з Windows

Що робити, якщо потрібно завантажити безкоштовний плеєр для комп'ютера з Windows? До того ж добре, коли на мобільному пристрої встановлено такий же програвач, як і на домашньому або робочому комп'ютері. Це не проблема, безкоштовно скачати BSPlayer Free для Віндовс можна у відповідному розділі даного сайту, скориставшись меню в правій колонці і завантажити версію для Віндовс рідною мовою.

Безкоштовно завантажити плеєр BS Free для Андроїд

Оновлено: 
15.02.20
Остання версія: 
BSplayer (final)
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Плеєр
Операційна система: 
Android 2.2 і вище
Розмір файлу: 
Залежить від пристрою
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4.2 (6 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.