Про сайт

Даний сайт - це структурований каталог безкоштовних і умовно-безкоштовних програм для Android-пристроїв і відповідних версій ПЗ для комп'ютера з операційною системою Windows.

Операційна система Android поступово знімає вершки все раніше і раніше своїх конкурентів, часто випереджаючи навіть Віндовс (не кажучи про iOS, Mac OS, Linux та інших OS). Багато нових безкоштовних програм для Андроїд знаходять своїх прихильників. Важливо, що старі, перевірені часом, безкоштовні програми для Віндовс виходять у версіях для Андроїд. Це цілком зрозуміло. Все частіше пристрої під управлінням OS Android виконують, здавалося б, традиційні функції комп'ютера.

Безкоштовні програми для Android сьогодні - це потужний пласт ПЗ, яке використовується мільйонами користувачів щодня по всьому світу. Планшет або смартфон з великим екраном дозволяють комфортно використовувати браузер, спілкуватися в скайпі, або, наприклад, завантажити торрент безкоштовно. Тут зібрано необхідне кожному ПЗ для двох операційних систем (Andriod і Windows) в декількох популярних мовних версіях.

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.