RealPlayer - андроїдна версія аудіо-відео плеєра

Де скачати плеєр останній версії для Андроїд з доступом до трансляцій через Інтернет? Відповідь є. Тут можна безкоштовно скачати RealPlayer для Android за прямим посиланням на на Гугл Плей (Google Play). По перше, це програвач для прослуховування музики та перегляду медіа контенту (зображення, DVD і MPEG). По-друге, це розважальний мультимедіа Інтернет-центр.

Adobe Flash Player for Android - поки ще часто незамінний

Кожному власнику будь-яких гаджетів, в тому числі планшетних комп'ютерів, смартфонів, просунутих електронних книжок відомо, що сучасні технології вже досягли того рівня, коли ці пристрої за функціоналом володіють всіма можливостями стандартного комп'ютера. Для повноцінного використання пристрою потрібно всього лише завантажити безкоштовний Флеш Плеєр для Андроїд.

BSplayer - також годиться для відео з YouTube

BSPlayer Free Android - це відео плеєр, призначений для пристроїв під управлінням ОС Андроїд. У цьому все стандартно і навіть банально. Та хіба мало плеєрів? Що ж стосується профілю користувача, то тут все не так просто. Потенційний користувач, який готовий безкоштовно скачати Android BSPlayer Free, технічно підкований, інтелектуально розвинений, стежить за новинками культурного життя, розбирається в мистецтві, регулярно слухає музику і любить інтелектуальне кіно.

Winamp - легендарний плеєр, андроїдна версія

Winamp для Android є одним з найбільш затребуваних медіаплеєрів. Досить завантажити безкоштовний плеєр Winamp for Android, щоб здійснювати управління аудіофайлами в смартфоні, а також синхронізацію на комп'ютерному обладнанні за допомогою зв'язку через USB-вхід або за допомогою Wi-Fi. Приголомшливе оформлення, відмінна функціональність - і при цьому є легальна можливість плеєр Winamp скачати безкоштовно!