BSplayer - також годиться для відео з YouTube

BSplayer - це програвач файлів: як відео, так і аудіо. Також плеєр скачати безкоштовно можна для перегляду відео з YouTube, оскільки в цьому програвачеві є така затребувана багатьма користувачами функція. Android BSPlayer Free також підтримує субтитри і скіни.

RealPlayer - якісний аудіо та відео програвач

У першу чергу, РеалПлеєр слугує для прослуховування аудіо та перегляду відео. І вже потім це розважальний Інтернет-центр. Можна завантажити плеєр останньої версії, який безпосередньо пов'язаний з RealNetwork через інтернет, що дає можливість постійного доступу до трансляцій через Інтернет. Кожен може загальнодоступний RealPlayer скачати безкоштовно.

Adobe Flash Player - поки що незамінний для браузера

Безкоштовна програма Adobe Flash Player - популярний програвач медіафайлів, який вбудований в браузер і призначений для відтворення файлів з розширенням .flv, .swf. Важливо скачати Флеш Плеєр безкоштовно, щоб можна було безперешкодно відвідувати веб-сайти, де є ігри, анімаційні картинки, відеододатки і відеоролики та інший контент, що вимагає відтворення. Відповідно, потрібен програвач.

Winamp - легендарний комп'ютерний плеєр

Вінамп - мабуть, один з найбільш популярних програвачів, що відтворюють файли у багатьох форматах, таких як: MP3, MIDI, OGG, WAV, AAC, MPEG, AVI і інших. Свою популярність Вінамп набув завдяки формату mp3. І тепер багато хто впевнений, що Winamp - mp3 плеєр, скачати безкоштовно який може кожен користувач комп'ютера (і не тільки ПК). Так воно і є в більшості випадків.