CCleaner для Windows прибере на комп'ютері

Безкоштовна програма CCleaner робить роботу комп'ютера з операційною системою Windows більш стабільною, швидкої і безпечної. Корисну програму CCleaner скачати безкоштовно на комп'ютер треба тим користувачам, кого цікавить оптимізація операційної системи, чистка реєстру, видалення небажаних, непотрібних і тимчасових файлів, різного програмного сміття, кеша, історії завантажень, файлів кукі і логів.

Kaspersky Virus Removal Tool - антивірусна утиліта на раз

Kaspersky Virus Removal Tool, виходячи з особливостей використання, не зовсім антивірус в звичному сенсі цього слова, оскільки це одноразовий сканер для діагностики та лікування комп'ютера. Як правило, це ПК, який заражений різного роду вірусами, шпигунськими програмами та іншим агресивним програмним забезпеченням, яке здатне завдати шкоди комп'ютеру з OS Windows.

Dr.Web CureIt! - одноразовий ефективний захист

При необхідності безкоштовний антивірус скачати безкоштовно, варто звернути увагу на наступний факт. Однією з кращих фірм з антивірусного ПЗ є DrWeb. Серед її продукції варто виділити безкоштовний антивірус Dr. Web Curelt! Він здатний ефективно, в стислі терміни, без установки виявити і видалити заражені файли, шкідливі програми або прибрати докучливий банер.

avast! Free Antivirus - безкоштовний і без проблем

При бажанні захистити комп'ютер від небажаних вірусів і створити захист від руткітів, необхідно безкоштовно скачати avast! Free Antivirus. Він є одним з кращих антишпигунів і чудовим безкоштовним антивірусом. Знайти антивірус можна на офіційному сайті безпосередньо самого розробника або за прямим посиланням з цієї сторінки.

AVG AntiVirus Free – популярний антивірус

Вільний AVG AntiVirus - передовий безкоштовний антивірус без реєстрації. Попри це анітрохи не поступається аналогічним платним програмам, тому що має повний перелік сервісів, а саме: постійний контроль системи (комп'ютер з встановленою OS Windows), в тому числі перевірку e-mail і автоматичне оновлення через мережу Інтернет.