Foxit Mobile PDF Reader - альтернатива Adobe для PDF

Всі хто встиг безкоштовно скачати Foxit Reader для Windows XP, Vista, 7, 8, 10 і користується цією вільно розповсюджуваної програмою, будуть раді встановити подібний додаток на свій Андроїд планшет або смартфон. На Google Play, перейшовши безпосередньо з цієї сторінки сайту http://programmibesplatno.com/, можна скачати Foxit Mobile PDF Reader для Android безкоштовно. Foxit MobilePDF заснований на технології Віндовс-програми Фокс Рідер, яка з коментарів і відгуків користувачів є реальною альтернативою продукту від корпорації Adobe.

Блокнот для Андроид - бесплатный редактор

Нечасто, але все ж виникає необхідність безкоштовний текстовий редактор для Андроїд скачати безкоштовно і набрати в ньому кілька речень. Наявність диктофона іноді не рятує. І тоді перше, що спадає на думку, - це безкоштовно скачати Notepad.

Android Google перекладач з англійської на українську

Desktop Клієнт для Гугл Translate давно користується заслуженою популярністю у тих, хто вирішив завантажити перекладач з англійської на українську на комп'ютер з Віндовс. Власникам пристроїв на базі операційної системи Android теж знадобиться безкоштовний перекладач з англійської на російську або українську мову, а також інші мовні пари. Природно, це має бути безкоштовна програма, яка швидко і кваліфіковано робить переклад тексту на російську та українську для пристроїв на базі ОС Андроїд. І мобільні користувачі мають можливість безкоштовний перекладач Google скачати безкоштовно і комфортно користуватися цією безкоштовною програмою для Андроїд.

Adobe Reader - кращий андроїдний .pdf-reader

Adobe Acrobat Reader, безперечно, еталонна програма для читання .pdf файлів. У новому стандарті формату .pdf файл може об'єднати в собі декілька форматів. Насамперед це текст і графіка, але воєдино інтегруються також аудіо і відео матеріали. Безсумнівно, це дуже зручно і достатньо, щоб Адоб Рідер скачати безкоштовно як для Андроїд пристроїв, так і для стаціонарного домашнього мультимедіа центру або робочого комп'ютера.