avast! Free Antivirus - безкоштовний і без проблем

При бажанні захистити комп'ютер від небажаних вірусів і створити захист від руткітів, необхідно безкоштовно скачати avast! Free Antivirus. Він є одним з кращих антишпигунів і чудовим безкоштовним антивірусом. Знайти антивірус можна на офіційному сайті безпосередньо самого розробника або за прямим посиланням з цієї сторінки.

Антивірус avast безкоштовно дозволить створити оболонку для блокування руткітів онлайн. Даний антивірус в незахищених мережах самостійно вивчає всі дії зловмисників.

Intelligent Scanner в інтелектуальному режимі

Аваст безкоштовний має одну унікальну особливість: це інтелектуальний засіб перевірки, і називається він Intelligent Scanner. Також необхідно відзначити, що завдяки підтягуванню нових баз вірусів в інтелектуальному режимі, ця безкоштовна програма дозволяє захистити ПК від нових загроз зараження. Екран файлової системи дозволяє своєчасно відстежувати і здійснювати моніторинг усіх наявних файлів і різних програм у реальному часі на ПК.

Internet Security для безпеки в Інтернеті

Для того щоб не допустити зараження комп'ютера через листи з електронної пошти, є екран електронної пошти. Фірмовий Internet Security проводить доскональний аналіз всіх відвідуваних веб-сайтів. Авастовскій Security робить це швидше браузера. Для того щоб здійснювати повноцінний моніторинг всіх дій на комп'ютері, які мають статус підозрілих, необхідно завантажити безкоштовний avast 7. При спробі зараження комп'ютера через мережу Інтернет, запобігти цим небажаним діям можна, якщо безкоштовний Аваст скачати безкоштовно.

Перейти до завантаження Аваста Скріншот фрагмента сторінки Аваста

Нова версія ще краще

У відмінності від попередньої ця версія проводить всі операції набагато швидше. Стараннями розробників був створений спеціальний "хмарний" сервіс. Завдяки йому оновлення вірусних баз відбувається на досить високій швидкості. Це незамінний помічник для всієї родини.

Де безкоштовно скачати avast! Free Antivirus для Android

Даний матеріал пропонує завантажити безкоштовний Аваст для Віндовс. Зверніть увагу, що також є можливість знайти авастовскій антівіруснік для Андроїд у відповідному розділі сайту.

Безкоштовно завантажити Аваст для Windows

Оновлено: 
28.02.20
Остання версія: 
Аваст 20.1
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Антивірус
Операційна система: 
Windows XP, 2000, 2003, Vista, 7, 8, 10
Розмір файлу: 
373 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4.3 (4 голоси)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.