Opera - гарячий браузер з холодної Норвегії

Opera - якісний, високошвидкісний і зрозумілий браузер, розроблений в Норвегії. Безкоштовно завантажити Opera на комп'ютер - значить забезпечити максимум інструментарію для комфортної роботи в Інтернеті на високій швидкості. Крім цього, браузер блокує вміст, має голосове керування, функції управління паролями і завантаженнями. І до речі, можна прямо тут і зараз скачати безкоштовну Opera для комп'ютера з Віндовс.

У програмі є опція безпеки від шахрайства, що для багатьох має бути вагомим аргументом для того, щоб завантажити Оперу на телефон або на комп'ютер.

Нововведення прогресивного браузера

В останній версії Опери передбачено багато нових функцій і опцій; і все це реальні аргументи, щоб інноваційний браузер Опера скачати безкоштовно. Наприклад, браузер підтримує розширення, є можливість згрупувати вкладки. Це особливо зручно при роботі з багатьма активними вкладками. Швидкодію системи покращено, мишею можна управляти візуально, використовувати особисті вкладки і стежити за безпекою при роботі в інтернеті. Безкоштовна Opera безкоштовно надає можливість підтримувати нововведення HTML5, можна включати плагіни за запитом і отримувати підказки в пошуковому рядку.

Перейти до завантаження безкоштовного норвезького браузера Скріншот фрагмента сторінки сайту Опери

Опера міні безкоштовно для Андроїд

У мережі будь-яка версія доступна без проблем, знайдеться і безкоштовна програма з http://Opera.com для Android. Для мобільних пристроїв розроблена безкоштовна Опера міні для Андроїд, завантажити яку можна буквально за кілька секунд. Як звичайно, безкоштовно скачати Оперу для Андроїд можна у відповідному розділі даного сайту, вибравши операційну систему і мову в правій колонці.

Завантажити безкоштовно безкоштовну Оперу для Windows

Оновлено: 
22.05.20
Остання версія: 
Опера 68.0
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Браузер
Операційна система: 
Windows 7, 8, 10
Розмір файлу: 
54 - 57 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Opera. Додаткове джерело по браузеру: Опера.
Рейтинг: 
Average: 5 (6 голосів)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.