Foxit Reader - альтернатива Adobe для PDF

За відгуками і коментарям деяких користувачів, обов'язково варто безкоштовно скачати Foxit Reader для Windows 7, 8, 10. Переваги цієї вільно розповсюджуваної проприетарної програми в порівнянні з промисловим еталоном Adobe Reader полягають у швидкості, мінімалістичності і невимогливості. Програма розроблена для перегляду електронної документації в форматі PDF і встановлюється на операційні системи: Майкрософт Віндовс, Андроїд, Віндовс Мобайл, Лінукс, АіОс і Сімбіан, як на пристрої з тачскріном, так і без сенсорного екрану. На цій сторінці сайту https://programmibesplatno.com/ можна скачати Foxit Reader безкоштовно для комп'ютера з ОС Віндовс. Якщо програма вже встановлена, то в меню Tools/Prefs/Lang вибирайте мову.

Зручний текстовий редактор Notepad ++

Notepad ++ - це безкоштовний текстовий редактор, скачати безкоштовно який необхідно для використання в якості програми для записів. Але, перш за все, ця програма спростить програмістам завдання з редагування кодів. Крім того, це просто хороший текстовий редактор і скачати безкоштовно його варто всім, хто часто працює з текстами.

Adobe Reader - історично найкращий .pdf-reader

Історично склалося так, що давно Adobe Acrobat Reader DC українською мовою вважається кращою програмою від творців самого формату .pdf для роботи з файлами цього прогресивного формату. Останню версію Adobe Reader скачати безкоштовно можна і в якості додаткового плагіна браузера. Маніпуляції з будь-якими документами можливі в різних режимах.

Desktop Клієнт для Google Translate переводить 100%

Для тих, хто давно шукав безкоштовний перекладач з української або російської мови на англійську і в іншому напрямку, пошуки закінчені. Не так давно можливість скачати перекладач з англійської на українську мову на комп'ютер була гідно оцінена користувачами по всьому світу. Корпорація Гугл пропонує безкоштовний Google перекладач для комп'ютера, смартфона і інших портативних пристроїв на базі Віндовс або Андроїд.