Зручний текстовий редактор Notepad ++

Notepad ++ - це безкоштовний текстовий редактор, скачати безкоштовно який необхідно для використання в якості програми для записів. Але, перш за все, ця програма спростить програмістам завдання з редагування кодів. Крім того, це просто хороший текстовий редактор і скачати безкоштовно його варто всім, хто часто працює з текстами.

У цьому додатку можна набирати і зберігати тексти пісень в оригіналі та переклад тексту. Завдяки тому, що можна безкоштовно скачати текстові редактори, споживач отримує всі тексти безкоштовно, в тому числі тексти російських пісень.

Що таке текстовий редактор Notepad ++

Специфічністю цієї програми є те, що вона підтримує практично всі мови програмування, має підсвічування синтаксису і забезпечена багатьма мовними пакетами, і українським зокрема. Notepad++ передбачає роботу одночасно з декількома документами, має багато плагінів, кожний з яких не складно в редактор Notepad++ скачати безкоштовно і без проблем встановити.

Ця безкоштовна програма має інтерфейс українською мовою, що допомагає легко розібратися з настройками. Простота використання полягає в тому, що відразу після установки на комп'ютер редактор готовий до експлуатації, до нього не потрібні ключі, активатори та інші доповнення.

Перейти до завантаження безкоштовного текстового редактора Скріншот фрагмента сторінки сайту Нотипад два плюси

Де безкоштовно скачати текстовий редактор для Android

Тут розказано про просунутий текстовий редактор для Віндовс. Fast Notepad for Android - також безкоштовна програма, яка потрібна далеко не всім. Але справа тут зовсім в іншому: просто на Андроїд не прийнято набирати тексти, причому навіть зберегти тексти пісень в оригіналі і переклад тексту потрібно не кожному. Текстовий редактор для Андроїд можна завантажити на відповідній сторінці цього сайту, знайшовши в меню "ВИБРАТИ OS І МОВУ" Андроїд версію рідною мовою.

Безкоштовно завантажити текстовий редактор для Віндовс

Оновлено: 
07.05.20
Остання версія: 
NP ++ 7.8.6
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Редактор
Операційна система: 
Windows 7, 8, 10
Розмір файлу: 
3,6 Mb, 3,9 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Notepad++. Додаткове джерело: Скачати Notepad++.
Рейтинг: 
Average: 5 (1 голос)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.