Аська шукає і знаходить всіх, хто потрібен для спілкування

Аська - стара безкоштовна програма для онлайн спілкування в Інтернеті. Буквосполучення ICQ сталося від фрази "I seek you" (на українську перекладається як "Я шукаю тебе"). Багато хто додає "І знаходжу!". Це цілком відповідає дійсності. ICQ шукає людей за інтересами, допомагає знайти нових друзів, спілкуватися з колегами по роботі, членами сім'ї і друзями.

Кожна людина, яка спілкується в Інтернеті, рано чи пізно задумається: де знаходиться безкоштовна Аська на комп'ютер українською, і як завантажити безкоштовну ICQ?

Чому саме ICQ?

Безкоштовна Аська на комп'ютер українською мовою набагато полегшить спілкування співрозмовників. Ця програма дозволяє підтримувати знайомство і спілкуватися з приятелями та коханими в будь-якій точці доступу, де є інтернет. Тепер Аська дозволяє не просто відправляти і приймати текстові повідомлення. Якщо у співрозмовників є відеокамери, то з їх допомогою можна спілкуватися по відео.

Доступні наступні режими спілкування:

• режим чату (короткі тексти),
• голосове спілкування,
• відеозв'язок,
• відеоконференція,
• трансфер файлів,
• а також можна грати в онлайн ігри.

Можливостей багато, і з будь-якою кількістю користувачів ICQ. Можна вибрати стан і стати невидимим, бути онлайн або офлайн, а також у режимі "вийшов". Можна "сховатися", бути повністю анонімним, автоматично ігнорувати певних користувачів. Не дивно, що скачати безкоштовну Аську на комп'ютер або на телефон безкоштовно жадає кожен користувач Інтернету.

ICQ онлайн

Аську скачати безкоштовно можна, особливо не напружуючись. А для найбільш ледачих є навіть Аська онлайн російською (icq online). За цим посиланням офіційна версія онлайн Аськи відкриється в новому вікні. Необхідно ввести свої дані - і можна спілкуватися. Дана версія працює безпосередньо з офіційного сайту, тому все цілком безпечна ("секьюрна").

Перейти до завантаження Аські Скріншот фрагмента сторінки сайту ICQ

Аськa нa тeлeфон

У нинішній час людство не може обійтися не те що без комп'ютера або ноутбука, але і без мобільного телефону. Довелося розробникам робити мобільну версію, і з'явилася безкоштовна Аськa нa тeлeфон безкоштовно. Але це інша історія - тут. А нижче можна скачати Аську на комп'ютер безкоштовно. Якщо в наявності комп'ютер з Windows і спрага спілкування, то безкоштовна ICQ безкоштовно доступна для завантаження тут.

Де скачати безкоштовно ICQ для Android

Цей матеріал присвячений версії для Windows. Але як завжди у відповідному розділі сайту можна скачати безкоштовно безкоштовну Аську для Андроїд. ICQ мобільна версія є офіційним клієнтом для смартфонів з операційною системою Android.

Завантажити Аську на комп'ютер безкоштовно, версію для Windows

Оновлено: 
22.05.20
Остання версія: 
ICQ 10.0
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Месенджер
Операційна система: 
Windows 7, 8, 10
Розмір файлу: 
59,5 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
ICQ, Додаткове джерело по: ICQ.
Рейтинг: 
Average: 5 (3 голоси)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.