Desktop Клієнт для Google Translate переводить 100%

Для тих, хто давно шукав безкоштовний перекладач з української або російської мови на англійську і в іншому напрямку, пошуки закінчені. Не так давно можливість скачати перекладач з англійської на українську мову на комп'ютер була гідно оцінена користувачами по всьому світу. Корпорація Гугл пропонує безкоштовний Google перекладач для комп'ютера, смартфона і інших портативних пристроїв на базі Віндовс або Андроїд.

Desktop Клієнт для Google Translate допоможе не тільки влаштувати безкоштовний переклад з англійської на українську мову, а зробить це з більш ніж 60 мов. І це далеко не всі функції Гугл транслятора, який безкоштовно встановлюється на комп'ютер і працює без перерв і вихідних.

Перекладач з англійської на українську та інші мови

На цій сторінці можна скачати безкоштовно Gоogle перекладач для OS Windows. Це стаціонарний безкоштовний перекладач з української мови на англійську для комп'ютера, який дозволяє зручно переводити і великі, і маленькі тексти. Перекладений текст можна прослухати, також можуть бути корисні:

• альтернативні і варіативні переклади,
• миттєва трансляція виділеного тексту,
• швидке визначення робочих мов,
• переклад тексту "на льоту",
• якісний трансліт.

Все це, безсумнівно, робить процес перекладу більш комфортним в порівнянні з тим, коли використовується безкоштовний онлайн перекладач Яндекс, Гугл, PROMT, Trident або інший. Програма буде корисна як недосвідченому користувачу в повсякденному житті, так і професіоналові у його нелегкій праці.

Перейти до завантаження безкоштовного Клієнта для Гугл Транслейт Скріншот фрагмента сторінки сайту Клієнта для Гуглі Транслейт

Де безкоштовний Гугл перекладач для Андроїд скачати безкоштовно

У даному матеріалі мова йде про те, як безкоштовний перекладач Google скачати безкоштовно для Віндовс. Коли потрібен переклад тексту на українську для Андроїд, підійде інша програма. Потрібно безкоштовно скачати Google Translate для Android - і на Андроїд-пристрої з'явиться стаціонарний безкоштовний перекладач з англійської на українську мову і навпаки, з української на англійську. Завантажити перекладач з англійської на українську на Андроїд у відповідному розділі даного інтернет-ресурсу можна, клікнувши на посилання в колонці справа, попередньо обравши операційну систему і мову.

Скачати безкоштовно перекладач Google для Віндовс

Оновлено: 
29.11.18
Остання версія: 
3.76
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Перекладач
Операційна система: 
Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 10
Розмір файлу: 
1,6 Mb
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4.8 (6 голосів)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.