Foxit Reader - альтернатива Adobe для PDF

За відгуками і коментарям деяких користувачів, обов'язково варто безкоштовно скачати Foxit Reader для Windows 7, 8, 10. Переваги цієї вільно розповсюджуваної проприетарної програми в порівнянні з промисловим еталоном Adobe Reader полягають у швидкості, мінімалістичності і невимогливості. Програма розроблена для перегляду електронної документації в форматі PDF і встановлюється на операційні системи: Майкрософт Віндовс, Андроїд, Віндовс Мобайл, Лінукс, АіОс і Сімбіан, як на пристрої з тачскріном, так і без сенсорного екрану. На цій сторінці сайту https://programmibesplatno.com/ можна скачати Foxit Reader безкоштовно для комп'ютера з ОС Віндовс. Якщо програма вже встановлена, то в меню Tools/Prefs/Lang вибирайте мову.

Переваги Фокс Рідера

Найчастіше для читання *.pdf-файлів користувачеві доводиться почекати хвилинку-другу поки AdobeReader намалюе багатосторінковий документ, насичений графічними елементами. Специфіка формату PDF диктує деякі складнощі з його інтерпретацією, особливо на морально застарілому комп'ютері. Однак для швидкого перегляду об'ємних документів, насичених великими кольоровими картинками, 3-D моделями та мультимедіа даними, вихід є: безкоштовну програму Foxit Reader скачати безкоштовно без реєстрації та SMS. До достоїнств Фокс Рідера для Віндовс необхідно віднести наступне:

• невеликий розмір дистрибутива,
• мінімальний і достатній функціонал,
• приємний інтерфейс,
• відмінна швидкість роботи,
• перегляд документів з розбивкою на сторінки,
• швидке переміщення на необхідну сторінку,
• можливість додати свій коментар,
• розширені опції друку.

Перейти до завантаження безкоштовного ФоксітРідера Скріншот фрагмента сторінки сайту ФРідера

Оновлення, коментарі та відгуки

Розробники в компанії Foxit Corporation постійно працюють над вдосконаленням свого програмного забезпечення, представленого на FoxitSoftware. Підтвердженням необхідності таких зусиль є позитивні коментарі та відгуки користувачів програми Фокс Райдер для Віндовс. Кожен користувач може останню версію Foxit Reader скачати безкоштовно для комп'ютера з OS Windows 10, 8, 7 на сайті https://programmibesplatno.com без реєстрації та СМС, додавши цю сторінку в закладки.

Де FoxitReader завантажити для Андроїд

У цьому матеріалі розказано, як завантажити Фокс Рідер для Віндовс, щоб читати електронні книги, періодику, документацію у форматі ПДФ. Android версію переглядача Фохіт Реадер закачати можна в розділі, який вибирається в меню "ВИБРАТИ OS І МОВУ" в правій колонці сайту.

Скачати Foxit Reader для Windows

Оновлено: 
14.05.20
Остання версія: 
10.0.0
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Рідер
Операційна система: 
Windows 7, 8, 10
Розмір файлу: 
91,3 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 5 (1 голос)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.