Dr.Web CureIt! - одноразовий ефективний захист

При необхідності безкоштовний антивірус скачати безкоштовно, варто звернути увагу на наступний факт. Однією з кращих фірм з антивірусного ПЗ є DrWeb. Серед її продукції варто виділити безкоштовний антивірус Dr. Web Curelt! Він здатний ефективно, в стислі терміни, без установки виявити і видалити заражені файли, шкідливі програми або прибрати докучливий банер.

Для персонального використання цілком легально можна скачати Dr. Web CureIt! безкоштовно. Нова версія програми викладається кожен день і має актуальні антивірусні бази. Програма запускається в безпечному режимі з диска, який потрібно перед цим записати з іншого ПК.

Можливості Доктор Веб Кьюрі

Безкоштовна лікуюча утиліта Доктор Веб Курельт дозволяє врятувати систему майже в безвихідних ситуаціях. Програма створена на основі ядра великого Доктора Веба. Утиліта може впоратися з поштовими і мережними хробаками, всілякими вірусами, такими як: стелс, макро, поліморфні, безтілесні файлові та інші. Від неї не спасуться і різні шкідливі програми, на кшталт дозвонщиків, викрадачів пароля, шпигунів, а також інші хакерські утиліти. Фактично, будь-який шкідливий код, який вже потрапив в систему, буде виявлений і вилікуваний.

Перейти до завантаження Доктора Куріта Скріншот фрагмента сторінки Др. Веб Куйріт

Одноразовий засіб захисту

Програма не в змозі оновлюватися, тому не може бути постійним засобом захисту комп'ютера. У разі нового зараження, необхідно ще раз безкоштовний Dr. Web скачати безкоштовно з актуальними базами, проте в самих критичних ситуаціях утиліта незамінна. Серед системних адміністраторів, розробників і навіть хакерів даний антивірус вельми популярний саме завдяки своїй ефективності і можливості завантажити безкоштовну версію антивіруса безкоштовно в комплекті з найсвіжішими на поточний момент базами вірусів.

Де завантажити безкоштовний Dr. Web для Андроїд

Зверніть увагу, що даний матеріал пропонує завантажити безкоштовний CureIt! Dr. Web для Windows. Також є можливість безкоштовно завантажити Dr. Web для Android, а саме: завантажити безкоштовний Dr. Web Light для Андроїд пристроїв.

Dr. Web CureIt! скачати безкоштовно

Оновлено: 
28.05.20
Остання версія: 
CureIt 11
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Антивірус
Операційна система: 
Windows 7, 8.1, 10
Розмір файлу: 
210 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
CureIt!. Додаткове джерело по: скачать Dr.Web CureIt! безкоштовно.
Рейтинг: 
Average: 4.8 (12 голосів)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.