BSplayer - також годиться для відео з YouTube

BSplayer - це програвач файлів: як відео, так і аудіо. Також плеєр скачати безкоштовно можна для перегляду відео з YouTube, оскільки в цьому програвачеві є така затребувана багатьма користувачами функція. Android BSPlayer Free також підтримує субтитри і скіни.

Безкоштовно завантажити BSPlayer - означає отримати відмінний програвач, здатний відтворити практично всі відомі формати файлів. При цьому він забезпечує високу якість перегляду і не вимагає особливого апаратного забезпечення.

Переваги БСПлеера

Інтерфейс програми дозволяє перетягувати субтитри, змінювати масштаб зображення і доступний для демонстрації відео на декількох мовах. Підтримується Pan-scan, є функція progressive rendering, що запобігає випаданню кадрів. У програвачі є еквалайзер, режим прискорення або сповільненого перегляду і багато іншого. Рекомендується завантажити безкоштовний плеєр і докладніше вивчити всі його функції. Для підтримки роботи потрібно DirectX від 7 версії і вище, який вже звичайно втановлений на компьютер.

Перейти до завантаження безкоштовного БСПлеера Скріншот фрагмента сторінки сайту БСПлеера

Де взяти версію для Android

У даному матеріалі мова йде про програвач для Віндовс. Якщо потрібен безкоштовний БСплеер для Android необхідно перейти у відповідний розділ сайту за допомогою меню в правій колонці. Варто відзначити, що ще недавно даний програвач для Андроїд знайти не представлялося можливим, але часи змінилися. З тих пір як Андроїд став народною системою, при необхідності безкоштовно скачати плеєр для Андроїд існує варіант: Android BSPlayer Free. І це непоганий вибір.

Безкоштовно завантажити плеєр BS Free для Windows

Оновлено: 
11.03.20
Остання версія: 
BSplayer 2.75
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Плеєр
Операційна система: 
Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 10
Розмір файлу: 
10,7 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 5 (2 голоси)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.