AVG AntiVirus Free – популярний антивірус

Вільний AVG AntiVirus - передовий безкоштовний антивірус без реєстрації. Попри це анітрохи не поступається аналогічним платним програмам, тому що має повний перелік сервісів, а саме: постійний контроль системи (комп'ютер з встановленою OS Windows), в тому числі перевірку e-mail і автоматичне оновлення через мережу Інтернет.

Вільний AVG Anti-Virus скачати безкоштовно легко, тим більше що безкоштовний AVG без реєстрації та інших процедур ідентифікації доступний і у версії для Windows, і для Андроїд пристроїв.

Три версії: безкоштовна, платна та IS

Офіційно існують дві редакції: вільна і Pro Edition. Якщо безкоштовний антивірус скачати безкоштовно, то можна отримати повноцінну програму з сертифікованим механізмом пошуку Virus Stalker. Він забезпечує безперервне оновлення баз даних, а підсистема обробки та аналізу системи завжди буде на уважно стежити за якістю безпеки. В принципі, якщо безкоштовний антивірус AVG безкоштовно скачати, то виходить цілком функціональна система антивірусного захисту комп'ютера.

Перейти до завантаження АВГ Скріншот сторінки АВГ
Якщо необхідно, то в платній версії додатково присутні: зміна інтерфейсу, максимально зручні настройки функціонування за розкладом і, зрозуміло, відмінна технічна підтримка. Втім, в обох версіях немає захисту від спаму (Anti-Spam) і брандмауера (Firewall). Для ефективного захисту від Інтернет-загроз необхідно придбати AVG Internet Security. В інших випадках цілком достатньо безкоштовний AVG антивірус скачати безкоштовно.

Завантажити безкоштовний AVG антивірус для Андроїд

Даний матеріал пропонує завантажити AVG безкоштовно без реєстрації для Windows. Зверніть увагу, що також є можливість безкоштовно завантажити AVG Anti-Virus Free для Android у відповідному розділі сайту.

Безкоштовно завантажити AVG 2013 для Windows

Оновлено: 
07.05.20
Остання версія: 
20.3
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Антивірус
Операційна система: 
Windows 7, 8.1, 10
Розмір файлу: 
276/285 Mb
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 5 (2 голоси)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.