Adobe Flash Player - поки що незамінний для браузера

Безкоштовна програма Adobe Flash Player - популярний програвач медіафайлів, який вбудований в браузер і призначений для відтворення файлів з розширенням .flv, .swf. Важливо скачати Флеш Плеєр безкоштовно, щоб можна було безперешкодно відвідувати веб-сайти, де є ігри, анімаційні картинки, відеододатки і відеоролики та інший контент, що вимагає відтворення. Відповідно, потрібен програвач.

Adobe Flash Player безкоштовно для комп'ютера має якісне апаратне прискорення відтворення графіки у форматі 2D і 3D, що здійснюється завдяки інтерфейсу API Stage 3D.

Три версії для різних браузерів

Коли треба завантажити Флеш Плеєр безкоштовно, потрібно знати, який використовуватиметься браузер. Можна завантажити версію окремо для Internet Explorer, або для інших популярних Інтернет-оглядачів, наприклад: мозила Файерфокс (Firefox), норвезька Опера (Opera) і так далі. Розробниками програми дається рада до установки нового плеєра деінсталювати попередню для того, щоб при роботі не виникав конфлікт. Але це не завжди обов'язково.

Перейти до завантаження Скріншот фрагмента сторінки AdobeFlashPlayer

Де завантажити безкоштовний Флеш Плеєр для Андроїд

На цій сторінці йдеться про версію Адобівського інтернет-програвача для Windows. Чи можна завантажити Адобів Флеш Плеєр Android-версії? Питання актуальне в світлі того, що компанія Adobe оголосила про те, що припиняє підтримку свого Флеш Плеєра для Андроїд. На їх думку, він втрачає свою актуальність в порівнянні зі стандартом HTML5. Але все таки, безкоштовно скачати Adobe Flash Player for Android можна на відповідній сторінці цього сайту. Він ще зберігається в архівах виробника.

Безкоштовний Флеш Плеєр скачати безкоштовно для Windows

Оновлено: 
14.05.20
Остання версія: 
Adobe Flash 32.0
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Плеєр
Операційна система: 
Windows 7, 8.1, 10
Розмір файлу: 
19,8 / 20,2 / 20,3 Mb
Офіційна сторінка: 
Адобе. Додаткове джерело по: Adobe components.
Рейтинг: 
Average: 4 (4 голоси)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.