Winamp - легендарний плеєр, андроїдна версія

Winamp для Android є одним з найбільш затребуваних медіаплеєрів. Досить завантажити безкоштовний плеєр Winamp for Android, щоб здійснювати управління аудіофайлами в смартфоні, а також синхронізацію на комп'ютерному обладнанні за допомогою зв'язку через USB-вхід або за допомогою Wi-Fi. Приголомшливе оформлення, відмінна функціональність - і при цьому є легальна можливість плеєр Winamp скачати безкоштовно!

Перейти до завантаження Вінампа Скріншот фрагмента сторінки вінампа на Гугл Плей (Google Play).
Безсумнівно, це один з найпопулярніших і затребуваних програвачів для портативних пристроїв і стаціонарних комп'ютерів, і при цьому існує легальна можливість безкоштовно скачати Winamp і для Android, і для комп'ютера з Віндовс. Розглянемо, чим гарна ця безкоштовна програма для Андроїд.

Гідності вінампа, орієнтованого на Андроїд пристрої

Меню програми максимально зручне і зрозуміле. За допомогою віджету на екрані можна моментально змінювати режим відтворення і перемикати аудіофайли у плейлисті. Можливий також пошук по аудіо-колекції. Підтримка масових форматів: MP3, MIDI, OGG, WAV, AAC, MPEG, AVI і інших, вбудований якісний еквалайзер, нормалізація рівня звуку та інші технологічні хитрощі дозволяють по справжньому насолоджуватися музикою в дорозі, вдома і на роботі. Якщо локальних файлів виявиться замало, Winamp для Android має безпосередній доступ до онлайн радіостанцій (потокове відтворення MP3 і AAC). Щоб долучитися до класики, обов'язково потрібно безкоштовно скачати плеєр для Андроїд з легендарною назвою Вінамп.

Де скачати Winamp безкоштовно для комп'ютера з Windows

Як вчинити, якщо потрібно завантажити безкоштовний плеєр для комп'ютера з Windows? Природно, Вінамп плеєр скачати безкоштовно. Двох думок бути не може. На цій сторінці можна завантажити Вінамп безкоштовно без реєстрації для OS Android. Віндовс версія програвача знаходиться у відповідному розділі цього сайту, потрапити куди можна, скориставшись меню в правій колонці, і завантажити версію для Віндовс рідною мовою.

Android Winamp плеєр скачати безкоштовно

Оновлено: 
14.10.2013
Остання версія: 
Winamp 1.4.15
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Плеєр
Операційна система: 
Android 2.1 і вище
Розмір файлу: 
7,5 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4 (3 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.