uTorrent - клієнт BitTorrent мереж на Google Play

Популярний клієнт пірингових BitTorrent мереж P2P μTorrent для Android, Windows, Mac OS і Linux є однією з кращих безкоштовних програм у цій галузі. Основне завдання уТоррента - забезпечити користувачеві можливість безкоштовний торрент завантажити безкоштовно, в тому числі скачати безкоштовно торрент фільми та ігри, а також інший "важкий" контент.

Гідності uTorrent вражають. Крім принципової можливості скачати торрент безкоштовно μTorrent забезпечує завантаження файлів не по черзі, а в декілька потоків.

Програма для обміну файлами

Безкоштовна програма, призначена для високошвидкісного обміну файлами в мережі Інтернет, не дивлячись на свій маленький розмір, вміє багато чого. Можна не просто скачати безкоштовно через торрент файли, але і викладати власні на торрент-трекерах. Зручно і те, що при закачуванні файлу виводиться діалогове вікно, де можна вибрати місце збереження. Завдяки тому, що користувачі можуть передавати один одному свою швидкість закачування, вона збільшується. Таким чином, відбувається постійний взаємообмін не тільки файлами, але і швидкостями. Все це при необхідності можна обмежити, закривши доступ до об'єктів, що роздаються.

Перейти до завантаження програми Скріншот фрагмента сторінки уТоррента на Гугл Плей (Google Play)

Скачати фільми безкоштовно через торрент

Все це добре, але 99% користувачів використовують безкоштовну програму іТоррент для того, щоб скачати через торрент безкоштовно фільми для Андроїд. З приходом популярності мобільних пристроїв на базі системи Android зростає і кількість різноманітного контенту для цієї системи. Безкоштовний Wi-Fi вдома або на роботі дає можливість завантажити безкоштовний торрент для Андроїд абсолютно безкоштовно і без проблем. І цією можливістю потрібно користуватися.

Де скачати μTorrent безкоштовно для Windows

Як вчинити в разі, якщо завантажити безкоштовні фільми через торрент необхідно для перегляду не на мобільному пристрої, а наприклад, на комп'ютері з прямим підключенням до величезного Full-HD телевізора? У такому випадку краще використовувати безкоштовний uTorrent для Віндовс. Для цього необхідно вибрати зазначену OS і відповідну мову в меню правої колонки даної сторінки. Також варто спробувати інші безкоштовні програми для Андроїд.

Скачати μTorrent безкоштовно для Android

Оновлено: 
11.05.20
Остання версія: 
Залежить від пристрою
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Клієнт
Операційна система: 
Залежить від пристрою
Розмір файлу: 
Залежить від пристрою
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
µTorrent. Додаткове джерело по: uTorrent для Windows.
Рейтинг: 
Average: 4.1 (7 votes)

Коментарі

Comment: 
Смайл

Comment: 
Добре, що торенти створюють багато хто.

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.