RealPlayer - андроїдна версія аудіо-відео плеєра

Де скачати плеєр останній версії для Андроїд з доступом до трансляцій через Інтернет? Відповідь є. Тут можна безкоштовно скачати RealPlayer для Android за прямим посиланням на на Гугл Плей (Google Play). По перше, це програвач для прослуховування музики та перегляду медіа контенту (зображення, DVD і MPEG). По-друге, це розважальний мультимедіа Інтернет-центр.

Перейти до завантаження безкоштовного Реаль Плеєра Скріншот фрагмента сторінки Реал на Гугл Плей (Google Play).
Приємно, що можна безкоштовно скачати RealPlayer для Android і отримати плеєр із зрозумілим інтерфейсом, в якому є режим перегляду альбому та імені виконавця, можна керувати списками відтворень.

Мультимедіа можливості

RealPlayer - програвач для пристроїв на Android, який також має функцію перегляду зображень та іншого візуального контенту. Завантажити безкоштовний плеєр Real for Android, корисно подвійно, оскільки він також дасть можливість не просто переглядати картинки і фото, а робити це в режимі слайдів, навіть з музичним супроводом. Є можливість змінювати розмір зображень. Перегляд відео зручний тим, що обірвавши його, можна продовжити перегляд з того ж моменту. Також є опція смуги прокрутки для перемотування відео з кроком в 10 секунд.

Про версії RealPlayer українською мовою

На жаль, скачати RealPlayer безкоштовно українською мовою не вийде. Ні російськомовної, ні версії українською мовою просто не існує. Але рідна мова інтерфейсу не особливо й потрібна. Все інтуїтивно доступно і цілком зрозуміло. А покористувавшись цією безкоштовною програмою для Андроїд навіть тиждень, кожен зможе сказати: "Мені сподобалося".

Де безкоштовно скачати RealPlayer для Windows

На цій сторінці розповідається, як Android RealPlayer скачати безкоштовно. Якщо потрібен Real для комп'ютера з операційною системою Віндовс, необхідно перейти у відповідний розділ сайту, скориставшись меню в правій колонці і завантажити Реал Плеєр для Віндовс.

Скачати безкоштовно Реал Плеєр для Андроїд

Оновлено: 
03.06.18
Остання версія: 
RealPlayer (final)
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Плеєр
Операційна система: 
Android (версія залежить від пристрою)
Розмір файлу: 
Залежить від пристрою
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4 (8 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.