Блокнот для Андроид - бесплатный редактор

Нечасто, але все ж виникає необхідність безкоштовний текстовий редактор для Андроїд скачати безкоштовно і набрати в ньому кілька речень. Наявність диктофона іноді не рятує. І тоді перше, що спадає на думку, - це безкоштовно скачати Notepad.

Незважаючи на те, що пристрої на базі операційної системи Android майже ніколи не використовуються в якості друкарської машинки, часом доводиться набрати в текстовому редакторі пару абзаців тексту. І тоді постає проблема: безкоштовно скачати текстові редактори. І перш за все, який?

Notepad for Android

Блокнот - рядовий текстовий редактор, який об'єднує в собі простоту використання і мінімалізм. Він функціонує як записна книжка і не завантажений зайвими функціями, рекламою і всім тим, що заважає ефективній роботі. У налаштуваннях можна виставити розмір шрифту, як назви, так і всього документа цілком.

Безкоштовно завантажити текстовий редактор Notepad для Android означає отримати зручну програму для нотаток, в якій, проте, недоступна синхронізація з сервером. Крім того, замість заголовка на стартовій сторінці відображається частина введеного тексту. Зате безкоштовно скачати текстовий редактор Notepad для Андроїд дуже просто і доступно, і можна буде прямо на смартфоні або планшеті зручно зберігати потрібні тексти безкоштовно в тому числі тексти українських пісень, причому як англійський текст, так і український.

Перейти до завантаження безкоштовного текстового редактора Скріншот фрагмента сторінки Нотепад на Гугл Плей (Google Play).

Також є просунутий Notepad ++ для Віндовс

Тут розказано про Notepad for Android - програму, яка потрібна далеко не всім. Також існує подібна цікава програма - просунутий текстовий редактор Notepad++ для Віндовс. Notepad ++ можна завантажити на відповідній сторінці цього сайту, перейшовши через меню "ВИБРАТИ OS І МОВУ".

Блокнот скачати безкоштовно для Андроїд

Оновлено: 
01.05.20
Остання версія: 
NP 3.0.1
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Редактор
Операційна система: 
Android 4 і вище
Розмір файлу: 
1 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4.3 (3 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.