Антивірус Kaspersky Internet Security

Маючи досвід використання Kaspersky Virus Removal Tool (це безкоштовний антивірус без реєстрації для Windows) на персональному комп'ютері, є сенс скористатися мобільною версією цієї безкоштовної програми і завантажити безкоштовний антивірус Касперського для Андроїд. Kaspersky Internet Security для Android буде відмінним захисником для телефону/комунікатора c операційною системою Андроїд. Він допоможе мобільному пристрою боротися з різними шкідливими програмами.

У разі, коли використовуються безкоштовні антивіруси Касперського, немає необхідності завантажити безкоштовну версію антивіруса безкоштовно і щось пробувати і тестувати. Все вже готове! Безкоштовний антивірус Касперського завантажити безкоштовно для Андроїд можна, використовуючи пряме посилання на відповідний матеріал на Гугл Плей (Google Play) з даної сторінки.

Анти-спам і анти-злодій

Для того щоб користувача не турбували SMS-повідомлення, що відносяться до типу «спам», є фільтри, налаштувавши які, користувач буде раз і назавжди позбавлений від подібного типу повідомлень. Є також дивовижна функція, актуальність якої важко переоцінити: коли телефон вкрадений або загублений, даний антівіруснік автоматично приховає всю історію SMS-листування і викликів. Телефон можна буде відстежити, і до моменту отримання (повернення) він буде заблокований.

Перейти до завантаження безкоштовного Касперського Скріншот фрагмента сторінки безкоштовного Касперського на Гугл Плей (Google Play)

Чим гарний Kaspersky Internet Security

Безкоштовний антивірус Kaspersky Internet Security - це потужне і сучасне програмне забезпечення для Андроїд. Оновлення баз антивірусу відбувається в автоматичному режимі. Всі додатки, що встановлюються на мобільник, проходять обов'язкову перевірку на наявність інтегрованих шкідливих програм. Обов'язково потрібно завантажити безкоштовний антивірус Касперського для Андроїд. Це дозволить користувачеві здійснювати перевірку пристрою в будь-який зручний час.

Антивірусна програма підтримує 14 мов. Втративши мобільник, до встановлення його місцезнаходження можна блокувати доступ до пристрою, відправивши на нього повідомлення з паролем. У пошуку допоможе GPS. Якщо зловмисник зробить спробу заміни сім-карту, то це йому не допоможе, бо мобільний пристрій залишиться в заблокованому стані.

Де скачати безкоштовно антивірус Касперського для Windows

Крім Kaspersky Internet Security на даному сайті можна завантажити інші програми для Андроїд і також безкоштовно скачати програми для Windows у відповідних розділах сайту. У цьому матеріалі розказано про те, як безкоштовно завантажити Kaspersky Internet Security. Також існує можливість безкоштовно скачати Kaspersky Virus Removal Tool для Windows у відповідному розділі сайту. Вибирайте OS і мову у верхньому меню правої колонки даної сторінки.

Завантажити Антивірус Kaspersky Internet Security для Android

Оновлено: 
06.05.20
Остання версія: 
KIS 11
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Антивірус
Операційна система: 
Android 2.3 і вище
Розмір файлу: 
25 Mb
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4 (4 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.