uTorrent - клієнт BitTorrent мереж на Google Play

Популярний клієнт пірингових BitTorrent мереж P2P μTorrent для Android, Windows, Mac OS і Linux є однією з кращих безкоштовних програм у цій галузі. Основне завдання уТоррента - забезпечити користувачеві можливість безкоштовний торрент завантажити безкоштовно, в тому числі скачати безкоштовно торрент фільми та ігри, а також інший "важкий" контент.

Дві безкоштовні Опери для різних Android-пристроїв

Опера - популярний і один з найбільш часто використовуваних браузерів на різних мобільних пристроях. В принципі скачати безкоштовно безкоштовну Оперу не складе труднощів, необхідно лише визначитися, яку з них. Можна безкоштовно скачати Оперу на телефон, смартфон, планшет або комп'ютер.

Аська для Андроїд знаходить всіх для спілкування

Для спілкування в Інтернеті онлайн є чимало безкоштовних програм. Аська - одна з найстаріших і перевірених часом месенджерів. Буквосполучення ICQ сталося від фрази "I seek you" (на українську перекладається як "Я шукаю тебе"). Багато хто додає "І знаходжу!". Так воно і є. Потрібно просто завантажити безкоштовну Аську на комп'ютер або на телефон. Безкоштовна ICQ безкоштовно доступна для завантаження тут.

Онлайн відео спілкування в мобільному Skype

Skype для Android - неймовірно популярна безкоштовна програма для мобільних пристроїв на базі операційної системи Андроїд, що забезпечує своїм користувачам спілкування по всьому світу в будь-якій точці, як в режимі обміну повідомленнями, так і голосовим та відеозв'язком. За посиланням на Google Play внизу легко скачати Skype безкоштовно для Android.