Аська для Андроїд знаходить всіх для спілкування

Для спілкування в Інтернеті онлайн є чимало безкоштовних програм. Аська - одна з найстаріших і перевірених часом месенджерів. Буквосполучення ICQ сталося від фрази "I seek you" (на українську перекладається як "Я шукаю тебе"). Багато хто додає "І знаходжу!". Так воно і є. Потрібно просто завантажити безкоштовну Аську на комп'ютер або на телефон. Безкоштовна ICQ безкоштовно доступна для завантаження тут.

Аська знаходить нових друзів, зближує людей за інтересами, колег, членів сім'ї, родичів і друзів. Щоб отримати доступ до можливостей по справжньому мобільного онлайн спілкування, необхідно скачати безкоштовно безкоштовну Аську для Андроїд.

Аська для Андроїд

Програма ICQ для Android - одна з кращих версій програми за всю історію. Безкоштовна Аськa нa тeлeфон безкоштовно дозволяє працювати з протоколами типу Jabber, FaceBook, Google Talk та іншими. Все, що необхідно для роботи, - це ввести номер і пароль для входу в систему, після чого з'являється список контактів. Можливість скачати безкоштовно ICQ для Android дає необмежений час для спілкування, насолодження оригінальним віджетом і спливаючими вікнами програми. Крім цього, є багато інших цікавих дивин, і для цього всього лише потрібно завантажити безкоштовно безкоштовну Аську для Android на свій телефон або планшет. Все дуже просто.

Прогресивні технології ICQ

Сучасна Аська вміє не тільки "ганяти" текстові повідомлення. Спілкуватися можна за допомогою: чату (текстові повідомлення), голосу (якість краща, ніж в деяких телефонах), відеозв'язку на двох і відеоконференцій. Доступний трансфер файлів, індивідуальні та колективні онлайн ігри. Тепер зрозуміло, що скачати безкоштовну Аську на комп'ютер або на телефон безкоштовно хочуть усі. І це доступно кожному.

Перейти до завантаження андроїдної Аськи Скріншот фрагмента сторінки ICQ на Гугл Плей (Google Play)

Аська онлайн

Можна Аську скачати безкоштовно, а є ICQ онлайн російською (icq online). За цим посиланням офіційна версія онлайн Аськи відкриється в новому вікні безпосередньо з офіційного сайту.

Де безкоштовно завантажити ICQ для Windows

Цей матеріал присвячений мобільній версії для Android. У відповідному розділі сайту можна скачати безкоштовно безкоштовну Аську для Віндовс. У правій колонці необхідно вибрати операційну систему і мову - і перейти в потрібний розділ, щоб, наприклад, завантажити програму для Android українською мовою.

Скачати безкоштовно ICQ для Android на Google Play

Оновлено: 
21.05.20
Остання версія: 
ICQ final
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Месенджер
Операційна система: 
Android (версія залежить від пристрою)
Розмір файлу: 
Залежить від пристрою
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
ICQ. Додаткове джерело по: ICQ для Windows.
Рейтинг: 
Average: 4.7 (3 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.