CCleaner для Android очистить Андроїд пристрій

Популярний додаток для Андроїд CCleaner зробить роботу телефону або планшета з операційною системою Android стрімкою і стабільною. CCleaner скачати безкоштовно на Android рекомендується тим користувачам Андроїд пристроїв, яким потрібна оптимізація роботи, чистка пам'яті від непотрібних і небажаних файлів, сміття, логів, кешей, cookies, слідів роботи додатків і перебування в Інтернеті.

Переваги CCleaner для Андроїд

Встановившись на планшет або смартфон, CCleaner сканує пристрій, зачистить непотрібні файли, що залишилися після роботи Андроїд додатків і прискорить роботу планшета або смартфона. Коректна робота з мобільними браузерами: Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox, та ін., - гарантує стабільність в Інтернеті. На Google Play кожен користувач будь-якого пристрою на базі операційної системи Андроїд може безкоштовно завантажити CCleaner для Android, а додаток, швидко і коректно встановившись на пристрій, проявить свої можливості:

• мультимовність (у тому числі й українська мова),
• відсутність рекламної складової,
• широкі можливості налаштувань,
• вибіркова настройка винятків користувальника,
• швидке очищення пам'яті від сміття і непотрібних додатків,
• видалення дублікатів, застарілих іконок і ярликів,
• прискорення роботи Андроїд пристроїв,
• очищення історії навігації в Інтернеті і файлів куки,
• коректна архівація і видалення додатків.

Підконтрольна телефонія

Що стосується зв'язку, то Клинер може очистити історію викликів, видалити SMS-ки або по черзі, або все відразу, а також відсортувавши за параметрами. Вивільнення пам'яті пристрою проводиться за допомогою видалення непотрібних або небажаних програм. Важлива функція - це моніторинг стану пристрою: заряд батареї, завантаження процесора, кількість вільної оперативної пам'яті, обсяг доступного дискового простору.

Зручність роботи з останньою версією

Позитивні відгуки та коментарі користувачів різного рівня - це найкраща рекомендація CCleaner для Андроїд скачати безкоштовно. Хвалебні відгуки цілком закономірні. ЦеКлінер наділений зручним інтерфейсом, зрозумілими функціями і принципами роботи та якісної локалізацією (український підтримується). Спробуйте докладніше дізнатися і скачати CCleaner безкоштовно для Android без реєстрування та SMS на сайті http://programmibesplatno.com/, щоб на свій розсуд використовувати потенціал для чищення від сміття і розгону планшета або телефону.

Перейти до завантаження безкоштовного Piriform C Cleaner для Android Скріншот фрагмента сторінки PiriformCCleaner на Гугл Плей (Google Play)

Нові версії для різних ОС

Розробники з компанії Piriform регулярно оновлюють свої програми для Windows 10, 8, 7, Vista, XP: CCleaner, Speccy, Recuva, Defraggler, а також ЦКлінер для Андроїд, доповнюючи і покращуючи дані програмні продукти. Щоб оновити свій пристрій майже до первісного стану, рекомендуємо обзавестися відмінною утилітою, тобто останню версію CCleaner завантажити безкоштовно для Андроїд українською мовою за правильної посиланням на Google Play з сайту http://programmibesplatno.com/ без реєстрації та SMS. Ця програма коректно працює на всіх телефонах, смартфонах і планшетах на базі ОС Android. Крім Android існують версії СіКлінера для 32-bit та 64-біт Windows і Macintosh Mac OS.

Де СКлінер завантажити безкоштовно для Windows

У цьому матеріалі розказано, як скачати безкоштовно CCleaner для Android. Віндовс версію СіКлінер завантажити безкоштовно можна в розділі, який вибирається в меню "ВИБРАТИ OS І МОВУ" в правій колонці сайту.

Скачати CCleaner для Android безкоштовно

Оновлено: 
08.04.20
Остання версія: 
final
Мова користувача: 
Русский язык
Група: 
Чистильщик
Операційна система: 
Залежить від пристрою
Розмір файлу: 
Залежить від пристрою
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 5 (3 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.