AVG Anti-Virus Free для смартфонів і планшетів

AVG AntiVirus Free - робочий безкоштовний антівіруснік для мобільних пристроїв на базі ОС Андроїд. Програма дає можливість видаляти конфіденційну інформацію і здійснювати управління додатками в режимі віддаленого доступу через повідомлення або web-інтерфейс управляти комунікатором, якщо він загублений або вкрадений. За допомогою Google Maps через AVG Anti-Virus Free можна виявити його знаходження.

Нова версія програми більш зручна у використанні і проста в управлінні, тому мобільний пристрій на базі Андроїд ще більш захищений, при чому це досягається легше і доступніше.

AVG Anti-Virus Free. Нова версія

У новій версії виправлені знайдені в попередніх версіях помилки. Введена опція блокування вхідних викликів і СМС. Щоб уберегти себе від спаму, шахраїв і небажаних дзвінків та повідомлень, можна скористатися функцією блокування, яка не просто інформує про повідомлення, що викликають підозру, але і блокує їх, а також фільтрує виклики. Віджет забезпечує безпосередній доступ зі стартової сторінки до основних функцій програми. При цьому є можливість призначити 9 функцій для наявних 4 кнопок віджета.

АВГ скачати безкоштовно Фрагмент сторінки АВГ для Андроїд

Якщо завантажити AVG антивірус?

Якщо завантажити безкоштовний AVG антивірус на пристрій з ОС Андроїд, то можна відчути такі переваги: ​​моніторинг стану файлів, папок і програм на мапі SD здійснюється в он-лайн режимі. При втраті або викраденні пристрої (телефону, мобільного планшета) можна визначити його місце знаходження, використовуючи AVG Mobilation і Google Maps. З метою убезпечити конфіденційні дані можна заблокувати або стерти інформацію. Додатки, що призводять до сповільненої роботи смартфона, можна завершити. Заходити і переглядати сторінки в світовій мережі можна абсолютно "секьюрно" і нічого не побоюючись. Завжди можна отримувати інформацію про використання батареї і обсяг вільної пам'яті.

Надійний та ефективний захист

AVG для Android забезпечує надійний і ефективний захист від будь-яких програм, здатних завдати шкоди. Програма також сканує програми, забезпечує управління процесами, блокує програми посередництвом призначення пароля. Це також інструмент, що сортуює дані на пристрої і очищає ті з них, що є підозрілими. Це сприяє захисту персональних даних користувача, а також попереджає про загрози шкідливих програм.

Антівіруснік AVG Anti-Virus Free для OS Андроїд володіє такими можливостями, як визначення місцезнаходження пристрою і забезпечення його безпеки. Для цього треба:

• Віддалено включити GPS і переслати його місце розташування.
• Після цього в тому ж режимі за допомогою AVGMobilation або смс заблокувати пристрій.
• На екран встановити повідомлення, що сприяє пошуку пристрою.
• Навіть коли смартфон в "беззвучному", включити дзвінок вхідного виклику.

AVG для мобільних:


• Гарантує безпеку повідомлень, інет-закладок і особистих контактів.
• Береже від вірусів, агресивних програм, які можуть завдати шкоди.
• Сортує і блокує контакти/виклики, визначаючи підозрілі.
• Виявляє і виправляє налаштування смартфона/планшета, незахищені від загроз.
• Сприяє захисту від фішингу та інших атак.
• Здійснює перевірку медіафайлів на предмет сумнівного і загрозливого роботі пристрою програмного забезпечення.
• Старт можна планувати за запитом або на період (день/тиждень).

Інтернет:


• Безпечна робота в Мережі, перегляд або пошук сторінок, скачування програм, моніторинг інтернет-магазинів та інше без загрози роботи пристрою.
• Моніторинг сайтів з метою сканування на предмет небезпечних ресурсів, які блокуються.

Продуктивність і економія:


• Програма AVG Anti-Virus Free для осі Android здійснює моніторинг і виводить інформацію про використання батареї, ресурсі, що залишився, а також наявності вільного місця, кількості та обсягу переданої інформації, що оптимізує роботу пристрою в цілому.
• Можна задати користувальницький критичний заряд батареї, і він сповістить, коли показник досягне цієї точки. З метою енергозбереження можна відключити функції, які рідко використовуються або не потрібні.
• Інформація про використання SD-карти дає можливість керувати розміщенням файлів і оптимально заповнювати ресурс.
• Програми та ігри можна вільно переміщувати і розміщувати або в пам'яті пристрою, або на карті пам'яті.
• У налаштуваннях можна задати параметри тарифу, і мережевий монітор відстежуватиме трафік 3/4G і повідомлятиме про це.

Диспетчер завдань регулює роботу процесів, завершуючи і видаляючи ті з них, які знижують продуктивність роботи пристрою. Всі дані, наявні на пристрої, можна стерти: контакти, календар, меседжі, фотки, навіть очистити кеш. Можна відформатувати карту пам'яті, після чого відновити роботу пристрою на рівні заводських налаштувань. Також є можливість вручну вибрати ті дані, які підлягають видаленню, наприклад, закладки, облікові записи або історія в браузері.

Безкоштовно завантажити Android AVG Anti-Virus Free

Оновлено: 
14.04.20
Остання версія: 
A V G 2019
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Антивірус
Операційна система: 
Android
Розмір файлу: 
Залежить від пристрою
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 4.7 (3 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.