Adobe Reader - кращий андроїдний .pdf-reader

Adobe Acrobat Reader, безперечно, еталонна програма для читання .pdf файлів. У новому стандарті формату .pdf файл може об'єднати в собі декілька форматів. Насамперед це текст і графіка, але воєдино інтегруються також аудіо і відео матеріали. Безсумнівно, це дуже зручно і достатньо, щоб Адоб Рідер скачати безкоштовно як для Андроїд пристроїв, так і для стаціонарного домашнього мультимедіа центру або робочого комп'ютера. Як добре, що творці формату .pdf зробили можливість Adobe Reader скачати безкоштовно загальнодоступною. При цьому, крім версії для Віндовс, існує і плагін для браузера, і версія цієї безкоштовної програми для Андроїд.

Розширити функціонал форматом .pdf

Кожен користувач смартфона (і планшетники) прагне розширити функціональні можливості свого мобільного пристрою. Один з напрямків - коректна обробка різних форматів файлів. Якщо безкоштовно скачати Adobe Acrobat Reader, то в арсеналі засобів Android пристрою з'явиться додаток Адобов, за допомогою якого перегляд файлів у форматі .pdf стає надзвичайно якісним і простим. Все, що треба зробити, використовуючи адобів Рідер безкоштовно, - це відкрити будь-який документ даного формату, і програма для Android автоматично представить його користувачеві.

Перейти до завантаження безкоштовного pdf-рідера Скріншот фрагмента сторінки Адобе Рідера на Гугл Плей (Google Play).

Де скачати Adobe Reader безкоштовно для комп'ютера з Windows

На цій сторінці є пряме посилання на матеріал в Гугл Плей (Google Play), де можна скачати Адобе Рідер безкоштовно без реєстрації для операційної системи Android. Віндовс версія даного .pdf-рідера знаходиться у відповідному розділі цього сайту, і скориставшись меню "ВИБРАТИ OS і МОВУ" в правій колонці на поточній сторінці, можна завантажити версію для Віндовс рідною мовою.

Завантажити безкоштовний Adobe Acrobat Reader для Android

Оновлено: 
27.05.20
Остання версія: 
Final
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Рідер
Операційна система: 
Android 2.3.3 і вище
Розмір файлу: 
Залежить від пристрою
Завантажити: 
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 3.6 (7 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.