Adobe Flash Player for Android - поки ще часто незамінний

Кожному власнику будь-яких гаджетів, в тому числі планшетних комп'ютерів, смартфонів, просунутих електронних книжок відомо, що сучасні технології вже досягли того рівня, коли ці пристрої за функціоналом володіють всіма можливостями стандартного комп'ютера. Для повноцінного використання пристрою потрібно всього лише завантажити безкоштовний Флеш Плеєр для Андроїд.

Щоб безкоштовно завантажити Adobe Flash Player for Android, потрібно клікнути по посиланню внизу цієї сторінки. Завантаження інсталяційний файл виробляється з офіційного сайту. Для установки програми для Андроїд на мобільний пристрій досить завантажити її, запустити і перезапустити браузер.

Мобільні пристрої з операційною системою Андроїд

Власник мобільного пристрою за допомогою операційної системи Андроїд може використовувати його як повноцінний персональний комп'ютер. В операційну систему Android вбудовано відмінне ядро, що дозволяє набагато підвищити рівень персонального мобільного пристрою до значних показників. У Андроїд пристроїв є функція для спрощення користування віртуальною клавіатурою і маса інших "примочок". Єдино, що повинен зробити користувач, це просто безкоштовно скачати Флеш Плеєр для Андроїд, що дозволить реалізувати ресурси для відтворенні мультимедіа файлів і різних Flash додатків.

Дві архівних версії Adobe Flash Player for Android

Щоб пристрій міг програвати різні флеш-файли - до них відносяться ігри, сайти, анімація, відеоролики - потрібно всього лише скачати адобов Флеш Плеєр Android. Підходять версії OS від 2.1 до 3.x і окремий файл для Android 4. Варто відзначити, що компанія Adobe офіційно припинила розвиток даного програмного забезпечення, відмовившись від нього на користь HTML 5. Тому тут наводяться архівні посилання з офіційного сайту, а не звична посилання на завантаження з Гугл Плей (Google Play).

Перейти до завантаження Скріншот фрагмента сторінки AdobeFlashPlayer

Де скачати Флеш Плеєр безкоштовно для Windows

На цій сторінці розповідається, як Android Adobe Flash Player скачати безкоштовно. У разі, якщо потрібен Adobe Flash Player безкоштовно для комп'ютера з операційною системою Віндовс, необхідно перейти у відповідний розділ даного сайту, скориставшись меню в правій колонці і завантажити версію для Віндовс (потрібно звернути увагу на дві версії для різних браузерів).

Безкоштовно завантажити Adobe Flash Player for Android

Оновлено: 
15.04.2015
Остання версія: 
AFP 11.1.115.58
Мова користувача: 
Українська мова
Група: 
Плеєр
Операційна система: 
Окремі файли на Android від 2.1 до 3.x і для 4
Розмір файлу: 
4,5 Mb
Офіційна сторінка: 
Рейтинг: 
Average: 3 (9 votes)

Додати новий коментар

text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>

Plain text

  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <h1>
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.